Sztárban Sztár 2017 Győztese, Sztarban Sztár 2017 Gyoztese Season

October 10, 2021, 7:51 pm
  1. Miss Balaton 2017 győztese - Hazai sztár | Femina
  2. Sztarban sztár 2017 gyoztese holidays
  3. Velvet - Gumicukor - Tehetségeket keresnek a Sztárban Sztárba

Hetek óta találgatjuk, hogy vajon kik lehetnek a Tv2 által promózott Sztárban sztár plakátokon. Ma végre lehullt a lepel, a csatorna elárulta, hogy mely tizenkét énekes lesz majd a nagy sikerű műsor második évadában. A koncepció egyébiránt ugyanaz: az előadók hazai, vagy külföldi zenei legendák bőrébe bújva adják elő azok legnagyobb slágereit, munkájukat pedig profi szakemberek segítik. Az első évad győztese, Bereczki Zoltán váltja majd Lakatos Márkot a zsűri körében, a stylist egyéb elfoglaltságai miatt nem tudta vállalni az ítészi széket. A többiek, azaz Majka, Hajós András és Liptai Claudia maradnak. A műsorvezető személye is kiderült, Till Attila lesz az, akihez tökéletesen passzol majd ez a szerepkör. No de nem húzom tovább, íme, a Sztárban sztár tizenkét előadója, köztük a Megasztár győztes Tóth Vera, és a The Voic-t megnyerő Pál Dénes, a gyönyörű.

Miss Balaton 2017 győztese - Hazai sztár | Femina

Sok biztosat még nem tudni, de feltételezhető, hogy a műsorban is a már tehetséges, de nem közismert emberek fogják ugyanazt csinálni, amit eddig a celebek. Bikicsunájozós castingra nem nagyon érdemes várni. Aztán még bármi megtörténhet. ( sorozatwiki)

1. Vastag Tamás és Varga Szabolcs párosa nyerte a Sztárban sztár+1 kicsi második szériáját
  2. Sztárban Sztár 2017.11.12. adás produkciói
  3. Megvan a Sztában Sztár leszek! győztese – Történelmet írt Békefi Viktória | BorsOnline - Sztárhírek - Pletyka - Krimi - Politika - Sport
  4. Boldog születésnapot pasiknak

Sztarban sztár 2017 gyoztese holidays

A nyertes díja egy igazán nőies autó, míg a második helyezett Szakálos Dóra és a harmadik helyen végzett Pál Gabriella Bernadett, egy-egy hetet tölthetnek majd el másodmagukkal a napfényes Tunéziában, a Tunéziai Idegenforgalmi Hivatal jóvoltából. A döntős versenyzőkre a finálét megelőzően a közönség is voksolhatott, a legtöbb szavazatot Mihályfi Liza kapta, aki így egy 300. 000 forint értékű Fashion Street vásárlási utalvánnyal, valamint egy 100. 000 forintos utazási utalvánnyal is gazdagabb lett. Ollári Barbara és Kézér Kitti is elnyerte a szavazók tetszését, előbbi egy 200 000 forintos, utóbbi egy 100. 000 forintos vásárlási utalványt vehetett át a szombat esti döntőn. A finálén, az elmúlt évekhez hasonlóan a háttérből segítette a versenyzőket Horváth Éva versenykoordinátor, de Dukai Regina, Marton Adrienn, Dobó Ági, Lipcsei Betta és Magony Szilvi is a helyszínen izgult a lányokért. Azt est műsorvezető párosa Iszak Eszti és Petur András volt. Ők voltak a döntősök Közülük választották ki az idei szépségkirálynőt - szerinted melyikük volt a legszebb?

Velvet - Gumicukor - Tehetségeket keresnek a Sztárban Sztárba

Pápai Joci versenyzője vitt mindent, amivel ő lett az átalakulóshow első női győztese. Pápai Joci versenyzője vitt mindent, amivel ő lett az átalakulóshow első női győztese. A Sztárban Sztár történetében először állhatott női versenyző a dobogó legfelső fokán. Békefi Viktória jött, látott s mindent vitt, amit ő maga sem akar elhinni. © Hatlaczki Balázs Bár nagyon szoros küzdelemben, de Tóth Vera versenyzője, Sebestyén Katja végzett a negyedik helyen, akit Horváth Tamás mentoráltja, Tasnádi Bence követett. A Sztárban sztár leszek! fődíjáért a már kiesett versenyzők legfőbb várományosa, Feng Ya Ou, és Pápai Joci versenyzője, Békefi Viktória küzdhetett. Végül a tízmillió forintot, és a számos értékes nyereményt a nézők az utóbbinak, Békefi Viktóriának ítélték, aki az elmúlt hetekben nyújtott teljesítményével, s legutóbbi produkciójával mindent levett a lábáról. © Hatlaczki Balázs